Sosyal Medya'da Paylaşın...

Fazilet Takvimi mobil uygulamamızda sunulan içeriğe, karta sahip olan kişilerin herhangi bir ödeme yapmadan kullanımlarını sağlayan bir karttır.

Android’de aktivasyon kartı nasıl aktif edilir?

IOS’ta aktivasyon kartı nasıl aktif edilir?

Uygulama içi satın alınmış abonelikler için uygulama kaldırılıp tekrar yüklenmek istenildiğinde ekstra bir ödeme talep edilmeyecektir. Daha önce aboneliğinizi ilişkilendirdiğiniz üyeliğiniz ile giriş yaparak kullanabileceğiniz gibi üye olmadan devam et seçeneğine tıklayarak gelen “Satın Al” menüsünde bulunan satın alımları geri yükle seçeneğini seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygulamanın geç açılmasının sebeplerinden bir tanesi internet bağlantı hızınızın düşük olmasıdır. Uygulama açılmadan evvel vakit güncellemesi yapıyor. Uygulamanın daha rahat açılabilmesi için veri güncellemeleri kontrol etmeniz gerekmektedir. İnternetiniz açık olduğunda veriler sürekli güncellenmekte olduğundan eğer GPS ile konum tayini yapmayıp mevcut vakitleri kullanacaksanız internet erişimini kapatarak uygulamayı açmayı deneyebilirsiniz.

Bu husus uygulama marketlerinin (AppStore, Google Play Store vs.) GSM operatörleri (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) ile anlaşmasını kapsayan bir durumdur. Eğer GSM operatörünüz servis sağlayıcı olan uygulama marketleri ile mobil ödeme anlaşması yapmadıysa ödeme yapmak istediğinizde operatörünüz kabul edilmeyecektir.

Uygulama vakitleri otomatik olarak GPS üzerinden bulunduğunuz konuma göre tayin ettiği için arka planda daima çalışmaktadır. Bu durum batarya tüketimine etki edebilmektedir. Telefonunuzun pil ömrünü uzatmak için konum verisini, bildirim çubuğunu kapalı hale getirebilirsiniz ve Ayarlar kısmından konum açık kalma süresi ayarlarını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz bildirim çubuğu yerine Widget da kullanabilirsiniz.

Bu problemi çözebilmek için widget’in üzerine tıklayıp uygulamaya girerek güncellenmesini sağlamanız gerekmektedir. Konum değiştikten ve uygulama vakitleri otomatik aldıktan sonra widget yeniden ekranda konumlanmaktadır.

Uygulamanızı açmadan önce cep telefonunuzun mobil veri ve konum paylaşımının (GPS) açık olduğundan emin olunuz. Eğer aynı durum devam ediyor ise, uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.