Uygulamayı indirerek veya kullanarak, bu koşullar sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır – bu nedenle uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı herhangi bir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez. Uygulamanın kaynak kodunu ayıklamaya çalışmanıza izin verilmez ve ayrıca uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler yapmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve bununla ilgili tüm ticari markalar, telif hakları, veri tabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları hala Çamlıca Basım Yayın A.Ş.’ye aittir.

Çamlıca Basım Yayın A.Ş., uygulamanın mümkün olduğunca kullanışlı ve verimli olmasını sağlamayı taahhüt ediyor. Bu nedenle, uygulamada değişiklik yapma veya hizmetleri için herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle ücret alma hakkımızı saklı tutarız. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı açıkça belirtmeden uygulama veya hizmetleri için sizden asla ücret almayacağız.

Fazilet Takvimi uygulaması, Hizmetimizi sunmak için bize sağladığınız kişisel verileri depolar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sistemi tarafından uygulanan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamalarını kaldırma işlemi olan telefonunuzu jailbreak yapmamanızı veya köklendirmemenizi öneririz. Telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara / virüslere / kötü amaçlı programlara karşı savunmasız hale getirebilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve Fazilet Takvimi uygulamasının düzgün veya hiç çalışmayacağı anlamına gelebilir.

Uygulama, kendi Hüküm ve Koşullarını beyan eden üçüncü taraf hizmetlerini kullanır.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının Hüküm ve Koşullarına bağlantı

Çamlıca Basım Yayın A.Ş.’nin sorumluluk almayacağı bazı şeyler olduğunun farkında olmalısınız. Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın etkin bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Çamlıca Basım Yayın A.Ş., Wi-Fi erişiminiz yoksa ve veri izninizin hiçbiri kalmamışsa uygulamanın tam işlevsel olarak çalışmaması sorumluluğunu alamaz.

Uygulamayı Wi-Fi’li bir alanın dışında kullanıyorsanız mobil ağ sağlayıcınızla olan sözleşme şartlarınızın geçerli olacağını unutmamalısınız. Sonuç olarak, mobil sağlayıcınız tarafından uygulamaya erişirken bağlantı süresince veri maliyeti veya diğer üçüncü taraf ücretleri için ücretlendirilebilirsiniz. Uygulamayı kullanırken, uygulamayı veri dolaşımını kapatmadan kendi bölgenizin (yani bölgenizin veya ülkenizin) dışında kullanmanız durumunda dolaşım veri ücretleri de dahil olmak üzere bu tür ücretlerin sorumluluğunu kabul edersiniz. Uygulamayı kullandığınız cihazın fatura ödeyeni değilseniz, uygulamayı kullanmak için fatura ödeyenden izin aldığınızı varsaydığımızı lütfen unutmayın.

Aynı hatlar boyunca Çamlıca Basım Yayın A.Ş. her zaman uygulamayı kullanma şeklinizin sorumluluğunu alamaz, yani cihazınızın şarjda kaldığından emin olmanız gerekir – pili biterse ve Hizmetten faydalanmak için açamazsanız, Çamlıca Basım Yayın A.Ş. sorumluluk kabul edemez.

Çamlıca Basım Yayın A.Ş.’nin uygulamayı kullanımınızla ilgili sorumluluğuyla ilgili olarak, uygulamayı kullanırken, her zaman güncellendiğinden ve doğru olduğundan emin olmak için çabalasak da, sizin kullanımınıza sunabilmemiz için üçüncü tarafların bize bilgi vereceğine güvendiğimizi unutmamak gerekir. Çamlıca Basım Yayın A.Ş., uygulamanın bu işlevselliğine tamamen güvenmeniz sonucunda yaşadığınız doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bir noktada, uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android ve iOS’ta kullanılabilir – her iki sistem için de gereksinimler (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz ek sistemler için) değişebilir ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. Çamlıca Basım Yayın A.Ş., uygulamayı her zaman sizinle alakalı olacak şekilde güncelleyeceğine ve / veya cihazınıza yüklediğiniz Android ve iOS sürümüyle çalışacağına söz vermez. Ancak, size sunulduğunda uygulamadaki güncellemeleri her zaman kabul edeceğinize söz verirsiniz, Ayrıca uygulamayı sağlamayı durdurmak isteyebiliriz ve size fesih bildiriminde bulunmadan herhangi bir zamanda kullanımını sonlandırabiliriz. Aksini söylemediğimiz sürece, herhangi bir fesihte, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalı ve (gerekirse) cihazınızdan silmelisiniz.

Bu Hüküm ve Koşullarda Yapılan Değişiklikler

Hüküm ve Koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı düzenli aralıklarla gözden geçirmeniz önerilir. Yeni Hüküm ve Koşulları bu sayfada yayınlayarak değişiklikleri size bildireceğiz.

Bu hüküm ve koşullar yayınlandığı andan itibaren yürürlüğe girer.

Bize Ulaşın

Hüküm ve Koşullarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, [email protected] bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.